Şubat 22, 2019
Breaking News

Hakkımızda

ÖZGEÇMİŞ
1990 yılında Konya’nın Hüyük İlçesi Köşk Mahallesi’nde dünyaya geldi. ilköğrenimini Beyşehir Bahçelievler Kasapoğlu ilköğretim okulunda tamamladıktan sonra ortaöğrenimini de 2007 yılında Beyşehir Vali Kemal Katıtaş Anadolu Lisesi’nde tamamladı.
2010 yılında kazandığı Konya Selçuk Üniversitesi İnşaat Teknikerliği bölümünden 2012’de mezun oldu. Önlisans eğitiminden sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden 2014 yılında mezun oldu ve lisans eğitimini tamamladı. 2015 yılında Konya Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Ana Bilim Dalında Yüksek Lisansa başladı.
2012 yılında Konya’da Yorulmaz Beton firmasında laboratuar denetçisi olarak çalışma hayatına başladı. Sırasıyla 2013 yılında Alaaddin Adliye arası Tramvay yolu yapımında Yapıray A.Ş ‘de alt yapı teknikeri olarak çalışmaya devam etti. 2014 yılında Sanat Yapı firması Şeker Mahallesi’nde 12 katlı iki bloklu bina inşaatında Şantiye Şefi olarak çalıştı. 2015 yılında Çakır İnşaat firması Konya merkez 500 yataklı 8 katlı numune hastanesi inşaatında saha teknikeri olarak çalışırken 2015 nisan ayında Konya Büyükşehir Belediyesinde göreve başladı.
İsmail PARLAR halen, Konya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığında Bölge Koordinatörü olarak çalışmakta, iyi derecede 2D, 3D autocad programı kullanmakta unity oyun motoru ile C# programlama yazılım dilini kullanmakta, android ve ios yazılımları ile mobil uygulama tasarlamakta ve ingilizce bilmektedir. Evli olan parlar bir erkek ve bir kız çocuk babasıdır.
Kitaplar;
1. Büyükşehir Belediyeleri ile İlçe Belediyelerinin Kurumsal Yapılarının Karşılaştırılması 2017.